• Sveikinimai su Verslo diena

   2018-11-19

   2018 m. lapkričio 9 d. Pakruojo dvaro Baltojoje pokylių salėje rajono verslo atstovai iškilmingai paminėjo Verslo dieną.

    Rajono verslininkus ir ūkininkus pasveikino Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacijos prezidentas Vitolis Urmonas, linkėdamas visiems verslininkams sėkmės ir kuo daugiau patikimų klientų.

   Organizatoriai renginį pradėjo žinomo šalies verslo konsultanto lektoriaus Neriaus Jasinavičiaus paskaita. Lektorius kalbėjo, kad Pakruojo rajone, kaip ir visoje šalyje, vyrauja smulkus ir vidutinis verslas,  kuris yra vienas iš svarbiausių ekonomikos augimo veiksnių,  darantis esminį poveikį ūkio raidai ir naujų darbo vietų kūrimui.  Nors mažuose rajonuose didele kliūtimi verslui plėtoti yra maža vartotojų perkamoji galia, bet tokių įmonių darbuotojai dažnai savo kolektyvą vadina šeima, kuriai rūpi sėkminga ateitis. Už įdomią ir emocingą paskaitą renginio dalyviai lektoriui padėkojo gausiais plojimais.

   Rajono verslininkus ir ūkininkus sveikino Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Gegieckas, kuris verslininkams už įvairius pasiekimus verslo srityje įteikė padėkas. Taip pat sveikino Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorė Erika Kižienė, Seimo nariai – Vitalijus Gailius ir Antanas Matulas, mokesčių, darbo biržos, Ūkininkų sąjungos Pakruojo skyriaus, Joniškio verslininkų asociacijos, Pakruojo ūkininkų kredito unijos atstovai, Pakruojo seniūnas.

   Vietos veiklos grupės „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė dėkojo renginio organizatoriams už suteiktą puikią progą pasidalinti vertybėmis ir gražiomis emocijomis su aplinkiniais. Marija Žiubrienė verslininkams linkėjo, kad kiekvienas savo versle gautų tai ko nori ir tiek kiek nori, linkėjo laimės, kad būtų laiko džiaugtis tuo ką kiekvienas gavo ir turi. Direktorė kalbėjo, kad žmones labiausiai suartina veikla ir dėkodama rajono verslininkams už gražią partnerystę, nuoširdų ačiū tarė valdybos nariams – Genovaitei Jaškulienei, Rolandui Kairiui, Zenonui Pekeliui ir Albinui Navickui. Marija Žiubrienė džiaugėsi, kad rajono verslininkai yra vietos veiklos grupės stiprybė, dėkojo jiems už kartu priimamus kaimo vietovių plėtrai svarbius sprendimus, linkėjo visiems šviesių minčių  ir gražaus sutarimo.

   Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacija aktyviausius ir sėkmės lydimus rajono verslininkus apdovanojo įvairiomis nominacijomis.


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas