• Ūdekų kaimo bendruomenė pristatė vietos projektą

   2018-11-14

    

   2018 m. lapkričio 9 d. Ūdekų kaimo bendruomenė surengė vietos projekto pristatymo renginį „Sportas – būdas susirasti draugų“. Bendruomenės pirmininkė Gitana Misiūnienė į renginį pakvietė projekto partnerio Guostagalio sporto klubo „Uranas“ atstovus, vietos gyventojus ir visą būrį svečių.

   Renginyje dalyvavo ir Ūdekų kaimo bendruomenę su baigiamu įgyvendinti projektu sveikino VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė. Direktorė džiaugėsi, kad įgyvendindamos projektus ir kartu su kitomis organizacijomis vykdydamos veiklas, bendruomenės kuria naujus bendradarbiavimo ryšius, bendras vertybes, didina kaimo gyvenamosios aplinkos patrauklumą, skatina gyventojus būti aktyviais, sportuoti ir įdomiai leisti laisvalaikį.

   Marija Žiubrienė dėkojo bendruomenės pirmininkei Gitanai Misiūnienei už atsakingumą rengiant ir įgyvendinant vietos projektą, už bendruomenės telkimą ir kiekvieno bendruomenės savanorio atliktą darbą. Direktorė kalbėjo, kad džiaugiasi žmonėmis, kurie savo darbą atlieka sąžiningai ir kokybiškai, bet šių savybių matyt pritrūko krepšinio ir tinklinio aikštelių įrengimo darbus vykdžiusiai organizacijai.

    Bendruomenę sveikino LR Seimo nario Vitalijaus Gailiaus padėjėjas Gintaras Šurna, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos  Guostagalio seniūnijos seniūnas  Jonas Jocius.

   Bendruomenės pirmininkė dėkojo Pakruojo rajono savivaldybei prie projekto įgyvendinimo prisidėjusiai biudžeto lėšomis, kaimo gyventojams, bendruomenės nariams, atlikusiems savanoriškus darbus ir prisidėjusiems piniginėmis lėšomis.

   Ūdekų kaimo bendruomenės projektas „Mus vienija sportas“ nuo 2018 m. liepos 2 d. įgyvendinamas pagal Pakruojo rajono 2014–2020 m. vietos plėtros strategijos prioriteto Nr. 2 ,,Verslios ir solidarios bendruomenės kūrimas“ priemonę ,,Bendradarbiavimo tinklų ir savanoriškos veiklos organizavimas“, LEADER-19.2-SAVA-8. Projektui įgyvendinti skirta 19 139,59 Eur su PVM paramos suma.

   Ūdekų kaimo bendruomenė projektą įgyvendina bendradarbiaudama su Guostagalio sporto klubu „Uranas“. Projekto įgyvendinimo metu Ūdekų kaime įrengtos krepšinio ir tinklinio aikštelės, Guostagalio laisvalaikio klubo „Uranas“ veiklos teritorijoje bus įrengti lauko treniruokliai.


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas