• Kviečiamas VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ valdybos posėdis

   2018-11-12

   2018 m. lapkričio 15 d. (ketvirtadienį) 15.00 val. VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ biure, Pakruojo dvare, Žemdirbių g. 13, Pakruojo k., Pakruojo r. organizuojamas VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ valdybos posėdis.

   DARBOTVARKĖ:

   1. Dėl Vietos projektų finansavimo sąlygų aprašo tvirtinimo pagal VPS prioriteto Nr. 1 ,,Novatoriškas vietos ūkio vystymas“ priemonę „Kaimo gyventojams skirtų pagrindinių vietos paslaugų ir susijusios infrastruktūros gerinimas“ (kodas LEADER-19.2-SAVA-5).
   2. Dėl Vietos projektų finansavimo sąlygų aprašo tvirtinimo pagal VPS prioriteto Nr. 2 ,,Verslios ir solidarios bendruomenės kūrimas“ priemonę „Bendradarbiavimo tinklų ir savanoriškos veiklos organizavimas“ (kodas LEADER-19.2-SAVA-8).
   3. Dėl Vietos projektų finansavimo sąlygų aprašo tvirtinimo pagal VPS prioriteto Nr. 2 ,,Verslios ir solidarios bendruomenės kūrimas“ priemonę „Regioninių produktų kūrimas panaudojant krašto kultūros ir istorijos paveldą“ (kodas LEADER-19.2-SAVA-9).
   4. Dėl Vietos projektų finansavimo sąlygų aprašo tvirtinimo pagal VPS prioriteto Nr. 2 ,,Verslios ir solidarios bendruomenės kūrimas“ priemonę „Jaunimo įtraukimas į vietos bendruomenės organizavimą ir socialinės atskirties mažinimą“ (kodas LEADER-19.2-SAVA-10).
   5. Dėl Paprasto kvietimo teikti vietos projektus Nr. 4 paskelbimo.

    

   VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ pirmininkas Arturas Stankevičius

    

   Asmuo informacijai:

   Direktorė Marija Žiubrienė 8 614 73949

   El. paštas pakruojovvg@pakruojis.lt


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas