• Vietos veiklos grupių susitikimas Akmenės rajone

   2018-09-17

   2018 m. rugsėjo 13 d. Akmenės rajono vietos veiklos grupė Viliošių kaime, Ventos seniūnijoje, Akmenės rajone, surengė tradicinį Šiaulių krašto vietos veiklos grupių susitikimą, susijusį su VPS administravimu ir įgyvendinimu.

    Susitikime dalyvavo Vietos veiklos grupės „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė, finansininkė Jovita Trumpienė ir viešųjų ryšių specialistė Saidana Areimienė. Taip pat dalyvavo VVG atstovai ir darbuotojai iš Akmenės rajono vietos veiklos grupės, asociacijos „Šiaulių rajono vietos veiklos grupė“, Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“, Raseinių rajono vietos veiklos grupės „Raseinių krašto bendrija“, Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės, Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės ir Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupės.

   Susitikimo dalyviai lankėsi ir susipažino su švedų kapitalo įmonės UAB „Bigso“ veikla. Įmonė gamina aukštos kokybės kartonines dėžutes, kurios tapo nepakeičiama interjero detale, dekoruojančia namus bei biurus visame pasaulyje. Įmonės atstovė pristatė, kad vienas iš įmonės produkcijos užsakovų yra lietuviams gerai žinomas švedų koncernas „Ikea“.

   Susirinkę Viliošių kaime, susitikimo dalyviai turėjo puikią progą susipažinti su jaunos Laimos ir Vlado Chockevičių šeimos verslu „KasMes“ ir paragauti, o norintys ir įsigyti, šeimos ūkyje  auginamų ožkelių pieno gaminių: trumpai ar ilgai brandintų, įvairiomis žolelėmis ar prieskoniais pagardintų fermentinių sūrių.

   Akmenės rajono VVG pirmininkė Vitalija Žakienė pakvietė visas susitikime dalyvaujančias VVG pasidalinti naujienomis, išsakyti savo nuomonę, kaip kiekvienai VVG sekasi, pasidalinti vietos projektų įgyvendinimo patirtimi, papasakoti apie kylančias problemas. Pirmuoju kalbėti ir pristatyti naujienas Vitalija Žakienė pasiūlė Šiaulių rajono vietos veiklos grupės pirmininkui Povilui Zaveckui, kuris dieną prieš susitikimą dalyvavo LEADER darbo grupės posėdyje. Susitikimo dalyviams Povilas Zaveckas pristatė darbo grupės posėdyje aptartus Vietos plėtros strategijų, įgyvendinimų bendruomenių inicijuotos vietos plėtros būdu, administravimo taisyklių pakeitimus.

   Susitikime dalyvavusių VVG darbuotojai ir atstovai diskutavo apie vietos plėtros strategijų administravimą, apie vietos projektų kvietimus, vertinimą ir įgyvendinimą. Kiekviena VVG  pristatė esamą situaciją, kalbėjo apie problemas, kurios šiuo metu kyla dėl NMA vertinimo terminų, pasidalijo patirtimi, aptarė įvairius klausimus, susijusius su vietos projektų įgyvendinimu.

   Kitas vietos veiklos grupių susitikimas numatytas Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės teritorijoje.


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas