• Dalyvauta VVG tinklo visuotiniame narių susirinkime

   2018-04-12

   2018 m. balandžio 5 d. VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė ir administratorius Aivaras Mieliauskas dalyvavo Vietos veiklos grupių tinklo visuotiniame narių susirinkime Raudondvario dvare, Kauno rajone.

   Susirinkime VVG tinklo pirmininkė Violeta Jankauskienė pristatė VVG tinklo veiklos ataskaitą už 2017 metus ir VVG tinklo finansinę atskaitomybę už 2017 metus. VVG tinklo nariai patvirtino ataskaitas.

   Diskusijos susirinkime kilo dėl tinklo įstatų tvirtinimo, kadangi parengtas tinklo įstatų projektas nebuvo aptartas tinklo valdyboje ir nariai turėjo pastabų parengtam projektui, buvo susitarta vadovautis 2007 m. įregistruotais ir galiojančiais tinklo įstatais, o naujais išrinkta tinklo valdyba ir pirmininkas turės parengti ir visuotiniame narių susirinkime patvirtinti naujus tinklo įstatus.

   Daugiausia dėmesio susirinkime buvo skirta Vietos veiklos grupių tinklo pirmininko rinkimams. Į tinklo pirmininkus buvo pasiūlyti trys kandidatai: Utenos regiono vietos veiklos grupės VPS administracijos vadovė Jolita Umbrasienė, Varėnos krašto vietos veiklos grupės VPS administravimo vadovas Povilas Saulevičius ir Sūduvos vietos veiklos grupės pirmininkė Reda Kneizevičienė. Balsų dauguma antrame ture Vietos veiklos grupių tinklo pirmininku išrinktas Povilas Saulevičius. Susirinkimo nariai iš 10 narių vienbalsiai išrinko vietos veiklos grupių tinklo valdybą, į kurią kiekvienas regionas pasiūlė savo atstovus. Šiaulių regionui sutiko atstovauti ir buvo išrinkta  Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės pirmininkė Nijolė Valuckienė.

   Susirinkime buvo aptarti kiti VVG tinklo nariams aktualūs klausimai.


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas