• Kviečiamas vietos projektų atrankos komiteto posėdis Nr. PAK-3

   2018-03-14

   2018 m. kovo 20 d. (antradienį) 14.00 val. VVG „Pakruojo rajono partnerystė“ biure, Pakruojo dvare, Žemdirbių g. 13, Pakruojo k., Pakruojo r. organizuojamas vietos projektų atrankos komiteto posėdis Nr. PAK-3.

   Posėdyje kviečiami dalyvauti komiteto nariai – VVG ,,Pakruojo rajono partnerystė“ valdybos nariai ir nariai-stebėtojai – Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos bei Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos atstovai.

    

   DARBOTVARKĖ:

    

   Vietos projektų atrankos komiteto nario ir nario-stebėtojo nešališkumo ir konfidencialumo deklaracijos pasirašymas.

   1. Dėl vietos projektų atrankos komiteto darbo reglamento patvirtinimo.

   2. Dėl ūkininko Vaido Virkščio vietos projekto ,,Vaido Virkščio investicijos į šakočių gamybą pasinaudojant kultūrinio švietimo galimybėmis“ (PAKR-LEADER-6A-DI-3-1), pagal VPS priemonę ,,Novatoriška ūkio ir verslo plėtra geriau panaudojant vietos išteklius“.

   3. Dėl Ūdekų kaimo bendruomenės vietos projekto ,,Mus vienija sportas“ (PAKR-LEADER-6B-I-3-2), pagal VPS priemonę ,,Bendradarbiavimo tinklų ir savanoriškos veiklos organizavimas“.

   4. Dėl Laisvalaikio klubo ,,Rozalinas“ vietos projekto ,,Į sveikesnę ateitį“ (PAKR-LEADER-6B-J-3-3), pagal VPS priemonę ,,Jaunimo įtraukimas į vietos bendruomenės organizavimą ir socialinės atskirties mažinimą“.

   5. Dėl Lygumų paslaugų centro vietos projekto ,,Lygumų skanovė“ (PAKR-LEADER-6B-DIS-3-4), pagal VPS priemonę ,,Kaimo gyventojams skirtų pagrindinių vietos paslaugų ir susijusios infrastruktūros gerinimas“.

   6. Dėl UAB ,,Agro Lašmuo“ vietos projekto ,,UAB ,,Agro Lašmuo“ investicijos į žemės ūkio technikos mobilaus serviso paslaugas“ (PAKR-LEADER-6A-D-3-5), pagal VPS priemonę ,,Novatoriška ūkio ir verslo plėtra geriau panaudojant vietos išteklius“.

   7. Dėl A. Kvedaro individualios įmonės vietos projekto ,,Inovatyvių technologinių procesų diegimas įmonėje“ (PAKR-LEADER-6A-D-3-6), pagal VPS priemonę ,,Novatoriška ūkio ir verslo plėtra geriau panaudojant vietos išteklius“.

   8. Dėl Stačiūnų kaimo bendruomenės vietos projekto ,,Stačiūnų krašto kulinarinio paveldo atgaivinimas ir populiarinimas“ (PAKR-LEADER-6B-IK-3-7), pagal VPS priemonę ,,Regioninių produktų kūrimas panaudojant krašto ir istorijos paveldą“.

   9. Dėl Noreikonių jaunimo klubo vietos projekto ,,Noreikoniai – tiltas, jungiantis jaunimo ir bendruomenių veiklas“ (PAKR-LEADER-6B-J-3-8), pagal VPS priemonę ,,Jaunimo įtraukimas į vietos bendruomenės organizavimą ir socialinės atskirties mažinimą“.

   10. Dėl Amatų dvarelio vietos projekto ,,Mokymas ir kompetencijos suteikimas projektų pareiškėjams ir vykdytojams“ (PAKR-LEADER-1C-M-3-9), pagal VPS priemonę ,,Vietos projektų pareiškėjų ir vykdytojų mokymas, įgūdžių įgijimas“.

    

   Asmuo informacijai:

   Direktorė Marija Žiubrienė 8 614 73949

   El. paštas pakruojovvg@pakruojis.lt


© 2016 Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė".
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas